Przeważająca liczba osiedli wiejskich i małych miast w Polsce nie ma uporządkowanej gospodarki ściekowej. Dysproporcja między rozwojem zaopatrzenia w wodę a rozwojem systemów zbierania i oczyszczania ścieków jest ogromnym zagrożeniem dla środowiska. Wymagania obowiązujące w przepisach polskich dotyczących ochrony wód powierzchniowych są analogiczne dla dużych i małych ilości odprowadzanych ścieków.

Zajmujemy się budową, modernizacją, remontami oraz serwisem oczyszczalni komunalnych. Dzięki wysokiej jakości obsługi klienta, szerokiej ofercie, rozbudowanemu zapleczu technicznemu i konsekwencji w działaniu, jakość naszych usług stale wzrasta. Dążąc do spełnienia wymagań i oczekiwań Klientów realizujemy inwestycje budowy oczyszczalni ścieków „pod klucz” pomagając Inwestorowi przejść przez poszczególne etapy inwestycji.

Wdrożony przez naszą firmę proces oczyszczania jest zautomatyzowany i opomiarowany, a wizualizacja na ekranie komputera, poprzez program komputerowy lub w panelu operatorskim dostarcza niezbędnych informacji obsłudze do bieżącej oceny prawidłowości procesu technologicznego.

W ramach swoich usług proponujemy Państwu poniższy zakres czynności:

01.

Doradztwo

Służymy fachowym doradztwem, które w połączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta ma na celu dobór i ustalenie najkorzystniejszego sposobu oczyszczania ścieków powstających w wyniku procesów produkcyjnych.

02.

Projektowanie

Nasze biuro projektowe zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania konstrukcji, urządzeń, instalacji jak i uzgadniania dokumentacji przy budowie: oczyszczalni ścieków, podczyszczalni ścieków, instalacji do odwadniania i higienizacji osadów ściekowych.

03.

Montaż

Przeprowadzamy profesjonalny montaż wyprodukowanych przez nas urządzeń oraz szkolenia personelu w zakresie ich obsługiwania. Większość naszych urządzeń jest tak zbudowana, że gotowe dostarczamy na plac budowy, co znacznie skraca czas montażu.

04.

Rozruch

Zakończeniem budowy jest przeprowadzenie rozruchu hydraulicznego oraz technologicznego. Przed oddaniem do użytkowania przeprowadzamy szkolenie obsługi oczyszczalni. Zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Napisz nam wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.
Opinie

Co mówią o nas Klienci?