Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar
dmuchawy walcowe
Close

Dmuchawy walcowe

Dmuchawy walcowe wykorzystywane w biologicznej części oczyszczalni ścieków, w sekcji napowietrzania biologii tlenowej oraz także w sekcji membran do ich oczyszczania z osadów zaległych na powierzchni zewnętrznej membrany. Dmuchawy te są kompaktowych rozmiarów co jest ważne dla inwestora nie zajmują dużo miejsca, a ich budowa zapewnia dostęp do najważniejszych elementów eksploatacyjnych od przodu urządzenia dzięki czemu można umieścić kilka dmuchaw obok siebie bezpośrednio. Urządzenia te dobierane są dokładnie dla zapotrzebowania na powietrze doprowadzane do komory tlenowej lub do modułów membranowych. Istnieje także możliwość umiejscowienia dmuchaw poza budynkiem.
Close

Modułowy system instalacji rurowych AIRREX

 
 • szybki i łatwy montaż bez użycia klejów oraz innych materiałów pomocniczych
 • pozwala na termalną ekspansję
 • praca przy temperaturze powietrza 100°
 • otwory wylotowe z gwintem wewnętrznym ¾" NPT lub BSP
 • odpowiednie dla różnych typów dyfuzorów
Close

Dyfuzory tubowe STANDARD 2

OTT STANDARD 2 to idealny dyfuzor rurowy do instalacji w istniejących oczyszczalniach ścieków. Podobnie jak wszystkie dyfuzory rurowe OTT, STANDARD 2 zawiera opatentowane rozwiązania techniczne, w tym zintegrowany kanał powietrzny zapewniający równomierny rozdział przepływu powietrza na całej długości dyfuzora oraz membranową krawędź montażową, zapewniającą bezpieczne i wolne od fałd ułożenie membran. Dyfuzory OTT STANDARD 2 można szybko i łatwo zamontować na prostokątnych głowicach z otworami wylotowymi o średnicy 30, 40 lub 45 mm . Montuje się je parami za pomocą podwójnie gwintowanych złączy dostępnych w konstrukcyjnych tworzywach sztucznych PP-GF, alternatywnie w stali nierdzewnej klasy VA lub mosiądzu. Dyfuzory OTT STANDARD 2 mogą być również montowane na okrągłych głowicach z otworami wylotowymi o średnicy 20 mm. Bezpieczny montaż zapewnia adapter w kształcie siodełka. Te wytrzymałe adaptery zapewniają niezawodną pracę w wysokich temperaturach roboczych oraz wyjątkową odporność na działanie kwasu mrówkowego. Dyfuzory rurowe OTT STANDARD 2 są dostępne z magazynu w długościach efektywnych 500, 750 i 1000 mm. Indywidualne długości, np. w przypadku montowanych na przyczepach jednostek obróbki lub modułów MBR, mogą być produkowane dokładnie według Państwa specyfikacji.
Close

Dyfuzory rurowe MAGNUM

Dyfuzory rurowe MAGNUM® zapewniają równomierną dystrybucję powietrza na całej długości kanału end-to-end. Monolityczny korpus nawiewnika PP zapewnia niezawodną pracę w temperaturach do 120°C i jest w pełni odporny na działanie kwasu mrówkowego. Dyfuzory rurowe MAGNUM® montowane są na odnogach w postaci podwójnych zestawów. Złącza CLIPIN® umożliwiają szybki montaż na wszelkiego rodzaju odnogach ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Dostępne w standardowych długościach efektywnych 1000 mm, 1500 mm i 2000 mm. Na zamówienie dostępne są niestandardowe długości i nawiewniki skrócone z jednej strony.
Close

Membrany rurowe OTT

  Membrany rurowe OTT są dostępne w wersji EPDM (FLEXNORM®) i silikonowej (FLEXSIL®/FLEXSIL+®).

FLEXNORM® - zalecany do stosowania w ściekach komunalnych

 • wysokiej jakości surowce, w tym biologicznie odporny plastyfikator
 • długa żywotność nawet przytemperaturze powietrza do 80 °C.
 • możliwość różnych perforacji

FLEXSIL® - zalecany do stosowania w trudnych ściekach

 • praca przy temperaturze sprężonego powietrza do 110°C
 • wykonane z materiałów konstrukcyjnych bez plastyfikatorów
 • w pełni odporny na bioszlam, szeroką gamę chemikaliów oraz olejów i smarów

FLEXSIL®+

 • lepsze zachowanie nieprzylepne
 • praca przy temperaturze sprężonego powietrza do 110°C
 • wykonane z materiałów konstrukcyjnych bez plastyfikatorów
 • w pełni odporny na bioszlam, szeroką gamę chemikaliów oraz olejów i smarów
Close

Dyfuzory dyskowe D-REX

Dyfuzory dyskowe D-REX® mogą być montowane na przyłączach z gwintem wewnętrznym ¾". Mogą być również montowane na prostokątnych głowicach z otworami wylotowymi o średnicy 30 mm; w tym przypadku wymagane jest zastosowanie adaptera. Płyta podstawy i pierścień mocujący wykonane są z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia niezawodną pracę w temperaturach do 120°C. Wszystkie składniki są w pełni odporne na działanie kwasu mrówkowego. Nawiewniki płytowe D-REX® mogą być stosowane w szerokim zakresie przepustowości powietrza, zapewniając wyjątkową wszechstronność roboczą.

Napowietrzanie ścieków

Przez ponad 10 lat wypracowaliśmy sobie markę eksperta w zakresie dostaw produktów dla oczyszczalni ścieków. Dlatego doskonale wiemy, że nowoczesne systemy napowietrzania ścieków to podstawa ekologicznego i sprawnego funkcjonowania oczyszczalni przemysłowych i komunalnych.

Nasza oferta obejmuje systemy napowietrzania wykonane na bazie dyfuzorów membranowych dyskowych i rurowych. Systemy napowietrzania zostały zaprojektowane tak, aby osiągnąć trzy kluczowe korzyści: szybką instalację, niezawodną pracę i długi okres użytkowania. Niezależnie od tego, czy twój proces obejmuje głębokie zbiorniki, czy też ścieki zawierające duże ilości soli, olejów lub smarów – nasze systemy spełnią każde specyficzne wymagania oraz zapewnią sprawne działanie.

Systemy napowietrzania ścieków są zawsze indywidualnie dopasowywane do określonych potrzeb. Sposób doboru dyfuzorów i dmuchaw pozwala wyposażyć obiekty o różnych rozmiarach oraz zapotrzebowaniu. Ilość dyfuzorów w segmencie rusztu uzależniona jest od wymiarów komory napowietrzania oraz zapotrzebowania tlenowego. Prawidłowo dopasowany system napowietrzania ścieków umożliwia ograniczanie zużywanej energii nawet o kilkadziesiąt procent.

Doświadczenie naszych pracowników oraz długoletnia działalność na rynku pozwoliły nam poznać specyfikę funkcjonowania różnego rodzaju oczyszczalni. To dlatego wszystkim naszym Klientom możemy zaproponować bardzo wysoką jakość usług oraz profesjonalne doradztwo. Dodatkowo po zakończeniu budowy i rozruchu możemy zapewnić stałe wsparcie, w tym regularne przeglądy prewencyjne(serwisowe) i kontrolę dyfuzorów.