O nas 3
Nasze biologiczne i przemysłowe oczyszczalnie ścieków to bogactwo zalet i nowoczesnych rozwiązań.

Firma MAREX TECHNOLOGY od początku istnienia wdrażała i rozwijała technologie wspomagające oczyszczanie ścieków. Dziś jest jednym z wiodących producentów oczyszczalni ścieków w Polsce. Firma jest znana nie tylko na rodzimym rynku. Dzięki bardzo wysokiej jakości elementom składowym mogła zaprojektować i zamontować pełne systemy oczyszczania ścieków w wielu krajach na całym świecie.

Naszą specjalnością jest projektowanie oraz budowa całych obiektów, a także serwisowanie poszczególnych elementów. Troszczymy się o ciągły proces technologiczny. Prowadzimy serwis obejmujący rozruch urządzeń, nadzór technologiczny oraz badania laboratoryjne.

Jako producent oczyszczalni ścieków stworzyliśmy urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Przez nasz okres działalności zapracowaliśmy na markę solidnego i sprawdzonego partnera, który gwarantuje wysoką jakość usług.

Potwierdzeniem naszych słów jest Certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 (System ISO PN-EN ISO 9001:2015). Uzyskanie Certyfikatu jest kolejnym etapem sukcesywnie prowadzonej polityki wewnętrznej, mającej na celu: budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako rzetelnego partnera handlowego działającego zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów, zwiększenie atrakcyjności firmy na tle konkurencji oraz usprawnienia realizacji prowadzonych projektów.

O nas 4
Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Napisz nam wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.
Opinie

Co mówią o nas Klienci?