Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar
Close

Flokulator dynamiczny

Flokulator dynamiczny o szczelnej konstrukcji, wykonany ze stali nierdzewnej. Wyposażenie:
  • Mieszadła o regulowanej prędkości obrotowej
  • Dysze dozujące reagenty chemiczne
Zalety:
  • Małe wymiary w porównaniu z tradycyjnymi flokulatorami
  • Niskie zużycie energii
  • Równomierne rozprowadzenie środków chemicznych
przenośniki ślimakowe
Close

Przenośniki ślimakowe

Obecnie nasza strona znajduje się w przebudowie. Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Close

Przenośniki taśmowe

Obecnie nasza strona znajduje się w przebudowie. Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Close

Kontenery do przewozu drobiu

Firma MAREX, jako przedsiębiorstwo odpowiadające na wszystkie potrzeby swoich klientów, stworzyła proste w obsłudze kontenery do przewozu drobiu. Dzięki zastosowaniu kontenerów nie odnotowuje się uszkodzeń podczas załadunku oraz rozładunku zwierząt, co pozwala zniwelować upadki transportowe. Niebagatelną zaletą kontenerów jest ich prosty rozładunek, przy pomocy wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej rozładunek 20 kontenerów trwa jedynie 30 min.
kruszarka do kości
Close

Kruszarka do kości

Kruszarka do kości wyposażona w dwa niezależnie pracujące wały kruszące napędzane motoreduktorem 7,5 lub 15kW każdy. Wał składa się z ośmiokątnego rdzenia ze specjalnej stali ulepszanej termicznie, o dużej odporności na skręcanie i odpornej udarowo oraz łamaczy utwardzanych na powierzchni roboczej. Kruszarka wyposażona jest również w zestaw wygarniaczy oczyszczających przestrzeń międzyzębną wałów. Urządzenie występuje w dwóch wariantach: 2x7, 5kW do kości rozdrobnionych (uzyskane rozdrobnienie 5-15mm) oraz 2x15kW do całych kości (uzyskane rozdrobnienie 30-40mm).
Close

Separator pierza / odpadów

Separator służy do oddzielania pierza i odpadów po-ubojowych od ścieków. Ze względu na zastosowanie oraz rodzaj przenoszenia elementów wewnątrz sita do oddzielania odpadów i pierza muszą być zastosowane dwa oddzielne urządzenia o różnej perforacji sita odwadniającego.

Oferujemy wykonanie i dostawę wysokiej jakości urządzeń i technologii dla przemysłu spożywczego. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu, poprzez wykonanie, dostawę i ewentualny montaż u klienta.