Zajmujemy się budową, modernizacją i remontami oczyszczalni przemysłowych. Dzięki wysokiej jakości obsługi klienta, szerokiej ofercie, rozbudowanemu zapleczu technicznemu i konsekwencji w działaniu, jakość naszych usług stale wzrasta. Dążąc do spełnienia wymagań i oczekiwań Klientów realizujemy inwestycje budowy oczyszczalni ścieków „pod klucz” pomagając Inwestorowi przejść przez poszczególne etapy inwestycji.

Projektujemy i prowadzimy wykonawstwo oczyszczalni oraz podczyszczalni ścieków przemysłowych, szczególnie z przemysłu spożywczego:

  • ubojnie i przetwórstwo bydła, trzody chlewnej, drobiu,
  • przemysł papierniczy (produkcja tektury, drukarnie),
  • przetwórstwo owoców i warzyw,
  • obróbka tworzyw sztucznych (recykling opakowań),
  • zakład wytopu smalcu,
  • konserwacja powierzchni metalowych,
  • przemysł włókienniczy (farbiarnie i pralnie).

Ścieki z poszczególnych branż, i zakładów różnią się nieraz znacznie składem oraz właściwościami. W każdym przypadku niezbędne jest przeprowadzenie testów i doświadczeń. Również wybór technologii przeróbki jest sprawą indywidualną. Dlatego dziś naszym Klientom możemy zaoferować szeroki zakres usług:

Zakres prac

Nasze działania rozpoczynamy opracowaniem technologii, a kończymy przekazaniem pracującego obiektu.
01.

Doradztwo

Służymy fachowym doradztwem, które w połączeniu z indywidualnym podejściem do Klienta ma na celu dobór i ustalenie najkorzystniejszego sposobu oczyszczania ścieków powstających w wyniku procesów produkcyjnych.

02.

Projektowanie

Nasze biuro projektowe zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania konstrukcji, urządzeń, instalacji jak i uzgadniania dokumentacji przy budowie: oczyszczalni ścieków, podczyszczalni ścieków, instalacji do odwadniania i higienizacji osadów ściekowych.

03.

Montaż

Przeprowadzamy profesjonalny montaż wyprodukowanych przez nas urządzeń oraz szkolenia personelu w zakresie ich obsługiwania. Większość naszych urządzeń jest tak zbudowana, że gotowe dostarczamy na plac budowy, co znacznie skraca czas montażu.

04.

Rozruch

Zakończeniem budowy jest przeprowadzenie rozruchu hydraulicznego oraz technologicznego. Przed oddaniem do użytkowania przeprowadzamy szkolenie obsługi oczyszczalni. Zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Napisz nam wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.
Opinie

Co mówią o nas Klienci?